Novinky

ANTRACIT Senec

Developerský projekt ANTRACIT Senec hľadá nájomcov. V jednom z najatraktívnejších logistických uzlov na Slovensku blízko Senca je k dispozícii priemyselný areál s rozlohou 12 000 m2.

Developerom nového projektu ANTRACIT Senec je spoločnosť Antracit Property. Predpokladaná doba výstavby bude 7 mesiacov. Generálnym dodávateľom celého projektu je spoločnosť HSF System SK.

V seneckom areáli s celkovou rozlohou cez 12 000 m2 disponuje spoločnosť Antracit Property všetkými právoplatnými stavebnými povoleniami. V súčasnej dobe je projekt vo fáze ponuky na trhu a vyhľadávania vhodného nájomcu. Samotný objekt môže vyrásť na ploche 5 700 m2, súčasťou stavby bude tiež príjazdová komunikácia, vonkajšie siete a spevnené plochy. „Projekt kompletne projektujeme v našej spoločnosti BIM technológiou pomocou nástroja Revit. Predpokladaná doba výstavby bude zhruba sedem mesiacov v závislosti na klientskych požiadavkách,“ uviedol Tomáš Kosa, konateľ spoločnosti HSF System SK.

ANTRACIT Senec je projekt v centre logistického ruchu na západnom Slovensku v bezprostrednej blízkosti diaľnice D1. „Projekt je vhodný predovšetkým pre klientov, ktorí hľadajú miesto na logistickú alebo skladovaciu halu s prípadnou ľahkou montážou v ideálnej lokalite z hľadiska dopravnej dostupnosti. Budovu sme schopní individuálnym riešením personalizovať priamo pre koncového klienta, ako je napríklad farebný vzhľad alebo ju môžeme architektonicky odlíšiť od klasických skladových objektov,“ povedal Jan Hasík, konateľ spoločnosti Antracit Property, ktorá je developerom projektu.

Stavebná spoločnosť HSF System SK, i napriek súčasnej zložitej situácii na trhu, pokračuje vo všetkých rozbehnutých projektoch bez nejakého vplyvu na priebežné termíny. „Neustále komunikujeme s orgánmi štátnej správy a spoločne hľadáme cesty, ako zabezpečiť plynulý priebeh schvaľovacích procesov,“ doplnil Tomáš Kosa.

O spoločnosti HSF System SK
Spoločnosť HSF System SK, s.r.o. pôsobí na slovenskom stavebnom trhu od roku 2010. Vznikla ako dcérska spoločnosť HSF System a.s., ktorá je na českom stavebnom trhu od roku 2002. Spoločnosť HSF System SK je spoľahlivým generálnym dodávateľom stavieb. Zaisťuje projekčné práce a inžiniersku činnosť. Zaoberá sa developerskými aktivitami. Realizuje kompletné strešné a fasádne opláštenie moderných administratívnych, komerčných a priemyselných objektov vrátane ich rekonštrukcií. Dodáva oceľové konštrukcie, hliníkové výplne otvorov (okná, dvere, presklené fasády a svetlíky) a široký sortiment stavebného materiálu so zameraním na tepelné izolácie, hydroizolácie striech a profilované plechy.

Kontakt pre médiá:
Lukáš Klapil, Crest Communications Ostrava, Mob.: +420 603 824 194, klapil@crestmorava.cz

Kontakt

info@antracitproperty.eu

SLOVENSKO Bytčianska cesta 499/130 010 03 Žilina Ing. arch. Róbert Urík tel.: +421 902 209 661

ČESKÁ REPUBLIKA Lihovarská 689/40A 718 00 Ostrava-Kunčičky Mgr. Zuzana Bajgarová tel.: +420 734 416 360

    Napíšte nám: