O nás

Antracit

Individuálny prístup, individuálne riešenia na mieru Vašich potrieb

O nás

Spoločnosť ANTRACIT je česko slovenskou developerskou spoločnosťou zameriavajúcou sa na individuálne riešenia pre svojích klientov. Do portfólia spoločnosti patria logistické, výrobné, administratívne a bytové projekty na území Českej a Slovenskej republiky.

Pre našich koncových klientov, nájomcov pripravujeme developerské lokality na nami vlastnených územiach ako aj možnú spoluprácu pre výber záujmovej lokality podľa požiadaviek.

V jednotlivých projektoch zabezpečujeme komplexný produkt od návrh a úpravy využitia priestoru, spracovania jednotlivých stupňov projektovej dokumentácie, vlastnej výstavby až po správu a údržbu nehnuteľností, ktoré sú Vám k dispozícií formou troch hlavných produktov - prenájom, BTS (built-to-suit) alebo BTO (built-to-own).

História

2016-súčastnosť

Industrial Area Nad Porubkou

V roku 2015 bol odovzdaný do užívania ako multitenant budova slúžiaca pre výrobno skladové priestory s kancelárskych zázemím nájomcov pod jednou strechou. Objekt zároveň slúži ako sídlo našej spoločnosti v Českej republike.

2017-2019 ANTRACIT POINT

V roku 2017 sme nadobudli administratívny objekt v žilinskej mestskej časti Považský Chlmec,

ktorý po spracovaní dokumentácie rekonštrukcie a rozšírenia prešiel komplexnou obnovou ako built-to-suit projekt a slúži ako reprezentatívny objekt a sídlo pre viaceré spoločnosti, ktorým ponúka administratívne, skladové a showroom-ové priestory. Objekt je zároveň sídlom našej spoločnosti na Slovensku.

2017-2018 IANP

Prenájom TNT, Build-to-own projekt pre spoločnosť HIGH LITE TOURING

V logistickou areály nad porubkou sme prenajali priestory spoločnosti TNT, zároveň sme zrealizovali built-to-own projekt pre spoločnosť HIGH LITE TOURING

2013-2015 BTS projekt

V roku 2013 sme zaistili pozemok pre prvý “built-to-suit” projekt v Ostrave v Kunčičkách v bývalom areály brownfield-u cementárskej výroby.

Roku 2015 bol odovzdaný do užívania ako multitenant budova slúžiaca pre výrobno skladové priestory s kancelárskych zázemím nájomcov pod jednou strechou. Objekt zároveň slúži ako sídlo našej spoločnosti v Českej republike.

ANTRACIT Way

Cieľom spoločnosti ANTRACIT PROPERTY je poskytovať klientom - nájomcom, vlastníkom - developerské projekty pri zapracovaní individuálnych požiadaviek a potrieb klientov.

ANTRACIT Way
Výzva

Výzvou pre našu spoločnosť je riešenie projektov s individuálnym prístupom, architektonickým akcentom a zasadením do prostredia s prihliadnutím na flexibilitu daného priestoru.

Kontakt

SLOVENSKO Bytčianska cesta 499/130 010 03 Žilina Ing. arch. Róbert Urík tel.: +421 902 209 661

ČESKÁ REPUBLIKA Lihovarská 689/40A 718 00 Ostrava-Kunčičky Mgr. Zuzana Bajgarová tel.: +420 734 416 360

    Napíšte nám: